OLABOGA Michałowe Ranczo

 *** SUKA HODOWLANA ***

 

HD-A

 

m - LUCY DORA Michałowe Ranczo HD-A Mł. CHPL, CHPL
o. - BUDRYS Dolina Małej Panwi HD-A Mł. CHPL, Mł. Zwycięzca Klubu '14 , CHPL

Olaboga w domu często nazywana "niunią" to córcia naszej Lucy - dziecko miłości. Z jej rodzicami związana jest piękna historia. Tak... historia miłosna. Jak widać psy też się zakochują, a oni zakochali się z wzajemnością, od pierwszego wejrzenia. Normalnie Lucy jest niedostępna dla psów, jedyny facet (pies), którego kocha to Apasz, jej tata. Budrys też nie ogląda się na lewo i prawo za dziewczynami, a tu spotkali się na jednej wystawie i zaiskrzyło... później były randki, owocem których jest nasza Olaboga i jej rodzeństwo, cała dziesiątka :)
Olaboga odziedziczyła całe mnóstwo cech po mamie. W zasadzie łatwiej byłoby wymienić różnice.
Kochana, oddana, cudowna i cały czas myśli, że jest malutkim szczeniaczkiem, bo jak tylko ma okazję "pakuje" się nam na kolana i przytula, tyle że zapomina, że nie waży już 8kg.
Nierozłączna z Koką, to przyjaciółki na dobre i na złe. Razem się bawią razem śpią, wzajemnie wylizują i razem broją, bo czego jak czego, ale głupich pomysłów to im nie brakuje.
Ale oczywiście jak cała reszta wie kiedy jest zabawa, a kiedy obowiązki i nie życzę nikomu wejść na naszą posesję, kiedy króluje "biała armia".