>>>  PRZYJMUJEMY REZERWACJE NA MIOT <<< >>>KOKI <<< 

 >>>  PRZYJMUJEMY REZERWACJE NA MIOT OLABOGI <<< 

 
>>> Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, ponieważ KOKA (KWOŁA Kalong) nasza najmłodsza suczka przeszła badania w kierunku dysplazji i uzyskała wynik  HD-A, czyli całkowicie wolna od dysplazji i jest już - Suczką Hodowlaną.
Tym samym wszystkie nasze suczki mają wyniki HD-A, co jest rzadkością wśród hodowli Owczarka Podhalańskiego.
 
>>> National Dog Show (CAC) Krajowa Stołeczna Wystawa Psów Rasowych (CAC) Warszawa, 10.09.2017 - Judge Adam Janowski
OLABOGA Michałowe Ranczo kl. otwarta - złoto CAC
Koka - KWOŁA Kalong kl. pośrednia - złoto CAC
Obie panny wyszły na ring zawalczyć o tytuł Best Bitch (Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie ) i tu Olaboga jako nieco starsza odstąpiła tyt. Koce, a później Koka jeszcze w pięknym stylu wywalczyła BOSa (Best of Opposite Sex - Zwycięzca Płci Przeciwnej )
KWOŁA Kalong- złoto
CAC, Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie, BOS
Jestem dumna z naszych dziewczyn, a Koka po raz kolejny zasługuje na szczególne uznanie. Uznania nie krył też sędzia co opisał tak: "Mocna w typie suka, dosk. kąt., co w połączeniu z idealną górną linią daje elegancki i wydajny ruch. Wielce obiecująca wystawowo suka."


>>> W ostatni weekend dużo radości przysporzyli nam Koka i Apasz
XXXVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Skaryszew o. Radom - 27 08 2017
& 41. Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych CWC w Gostyninie o. Płock 26 08 2017
KWOŁA Kalong - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwycięzca Rasy ( BOB)
BIS- Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - I miejsce
BOG Gr. I - III miejsce
APASZ NES GWADIANA Zagubione Marzenia - 2x Zwycięzca Weteranów, 2x Najlepszy Weteran w Rasie
Najpiękniejszy Weteran Wystawy - III Miejsce

>>> OLABOGA na Międzynarodowej wystawie w Białymstku była bęzkonkurencyjna, uzyskała złoty medal, wniosek CWC na Championa Polski, wiosek CACIB na Championa Międzynarodowego, została Najlepszą Suczką w Rasie i Zwycięzcą Płci Przeciwnej  - BOS. jesteśmy z niej bardzo dumni.
Olaboga dawno już zostałaby Championem Polski, bo wniosków na Championa ma aż zanadto, lecz musimy odczekać regulaminowe pół roku, od uzyskania pierwszego wniosku, by ten tytuł został jej przyznany, a w jej przypadku prawdopodobnie będzie to dopiero w przyszłym roku, bo wtedy kiedy będzie mogła go zakończyć liczymy, że będzie w ciąży. Prosimy trzymać kciuki :)>>> Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że Olaboga, która jest kolejnym pokoleniem wyhodowanym przez nas, jest całkowicie wolna od dysplazji stawów biodrowych, uzyskała wynik HD-A, oraz spełniła pozostałe wymogi i uzyskała uprawnienia hodowlane.
Na jesieni '17r. planujemy pierwszy miot Olabogi. Zapraszamy do wstępnych rezerwacji maluszków w planowanego miotu  <<<

>>> National Dog Show (CAC) Warszawa ( Nadarzyn) 8 04 2017 Sędzia Anna Jaśkiewicz
OLABOGA Michałowe Ranczo ( córka naszej LUCY DORY Michałowe Ranczo i BUDRYSA Dolina Małej Panwi )
Debiut w klasie pośredniej...
oc. doskonała, Lok. 1 i pierwszy wniosek na Championa PL
Jednym z określeń użytych w uzasadnieniu oceny jest Elegancka Moja kochana wariateczka jest elegancka. Ale trzeba jej to przyznać, stosownie do sytuacji zachowała dziś klasę.

>>> W marcu będzie u nas bardzo wesoło, ponieważ Lucy również zostanie mamą.

>>> Z wielką radością informujemy, że Tatra zostanie mamą.

>>> Lucky został Championem Polski, oraz Championem Litwy

>>> LUCKY - Już zamieszkał w nowym domu

>>> Lycky po bardzo udanych wystawach, na których zawsze schodził z ringu ze złotym medalem i wnioskiem na Championa ( CWC ) jest już REPRODUKTOREM.

Zgodnie z założeniami jest już przygotowany do zmiany domu.

Więcej informacji o Luckym w jego albumie, oraz jego albumie na Facebook

>>> Debiut wystawowy Luckiego i jego pierwsze duże sukcesy. Na wystawie w Choceniu o/ Włocławek uzyskała Złoty medal w klasie otwartej, wniosek na Championa, został Najlepszym Dorosłym Psem w Rasie i Zwycięzcą Rasy (BOB), a podczas konkurencji finałowych w Rasach Polskich uzyskał srebrny medal, a raczej puchar. Jesteśmy z niego bardzo dumni, a on godnie przyjmował honory od publiczności :)))

>>> Na tej samej wystawie zadebiutowała również nasza najmłodsza dziecinka Olaboga, nie wiedziała czego spodziewać się po wystawie, ale kiedy sędzia zaczął prawić jej komplementy poczuła, że wystawy to coś przyjemnego :) nie mogło być inaczej i nasze maleństwo uzyskało tyt. Najlepsze Szczenię w Rasie :)

>>>... wielkie brawa należą się również dla Lucy, bo to ona jako już doświadczony bywalec wystaw, była ostoją dla debiutującej córci i brata. Jednak na brawa zasłużyła nie tylko z tego powodu. Lucy uzyskała również złoty medal w klasie otwartej suczek, oraz uzyskała wniosek na Championa. To był ostatni wniosek na który czekała po porodzie i tym samym LUCY jest już CHAMPIONEM POLSKI. Brawo brawo brawo malutka :)

>>> Powrót naszego dzieciątka do rodzinnego domu. Lucky to wspaniały pies o wielkim sercu. Został już u nas przebadany pod kątem ogólnego stanu zdrowia i w kierunku dysplazji. Jest zdrowy i wolny od dysplazji, a jego wynik to HD-A

>>> W dniu 3 sierpnia '15 przyszły na świat pierwsze maleństwa Lucy

>>> 24 01 2015 na INTERNATIONAL DOG SHOW in KAUNO LITHUANIA nasz Apasz
uzyskał CACIB / Challenge Certificate for the Internationale Champion
SHOW WINNER KAUNO 2015
CAC LT - CHAMPION LITHUANIA

>>> Na Międzynarodowej Wystawie w Łodzi LUCY uzyskała ostatnią z potrzebnych ocen (dosk ) do uprawnień Hodowlanych.

Sędzia Andrzej Kot przydzielił jej również lok. I w klasie pośredniej i tyt. Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie, a co za tym idzie

Lucy brakuje już tylko jednej oceny z wystawy krajowej by została Championem Polski, ale na to musimy odczekać regulaminowe pół roku ;)

>>> Nasza najmłodsza Księżniczka LUCY została prześwietlona w kierunku dysplazji i uzyskała najlepszy możliwy wynik HD-A Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi.

>>> Na swojej pierwszej wystawie w klasie pośredniej Lucy uzyskała pierwszy wniosek do Championa Polski

>>> Lucy ukończyła Młodzieżowy Championat Polski